.

.

Елена Од Авалор Бришење Активност Табела Во Собата

Елена Од Авалор Бришење Активност Табела Во Собата

DEN 1599.84
Износ

Вашето дете може да има часови забава со Оваа Елена На Авалор Активност Табела Во собата. Комплетот вклучува 1 маса и 2 столови. Светла шарена графика и голема површина на масата за цртање, јадење и играње. Винилната површина се пере и е изработена од цврста метална тубуларна конструкција. Собрание за возрасни со вклучена алатка. Столчињата вклучуваат безбедносен механизам за заклучување. Столчињата имаат препорачана граница на тежина од 70 килограми. 24" х 24 " маса со 2 поместена столици. Винилна површина што може да се пере и брише. Метална цевчеста челична конструкција. Голема маса површина за цртање, јадење и играње. Винилната површина се пере. Безбедносен механизам за заклучување. Препорачано ограничување на тежината : 70 килограми. Одлично за деца од 3-8 години.

R

Им се допаѓа и на купувачите