.

.

Пауел Катја

Пауел Катја

DEN 3.33
Износ

Катја Бандажот се вклопува под Дневниот Кревет На Катија. Функционално парче што обезбедува простор за спиење за гостите. Двојна големина бандаж. Одговара на стандарден душек близнак (Душек продаден одделно). Природна завршница. Изработени од гумено Дрво, Фурнир, цврсти материи од Гумено Дрво. Собрани Димензии : 82.5 "L x 10.88" W x 7.5 " H. Потребно Е Некое собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите