.

.

Domqga Копчиња За Прикривање, Без Копчиња За Шиење Пластичен Метал За Облекување

Domqga Копчиња За Прикривање, Без Копчиња За Шиење Пластичен Метал За Облекување

DEN 0.67
Износ

Функција : 1. Издржлив Материјал : овие копчиња за брошки за жени се изработени од врвен пластичен и метален материјал, што обезбедува исклучителен сјај и долг работен век.2. Стил на бисер : овие копчиња за прикривање имаат тркалезна глава и стил на вештачки бисер со исклучителен сјај, додавајќи сјај на вашата облека.3. 150 Парчиња : 150 парчиња копчиња за женска кошула се спакувани во 3 кутии за складирање, доволна количина за да изберете и промените за да одговараат на различни тимови.4. Лесно Прицврстување : овие копчиња за женска кошула можат лесно да се инсталираат, погодни за различен проект за шиење, чекан или удирање не е потребно.5. Широка Примена : овие копчиња за прикривање се совршени за фиксирање на скршени панталони, фустани, здолништа, панталони, џемпери и многу повеќе.Спецификација : Тип На Ставка : Копчиња За Прикривањематеријал : Пластика, Список Со Железни Пакувања : 150 копчиња за складирање на x Cover 3 x Кутија За Складирање 150 Парчиња : 150 парчиња копчиња за женска кошула се спакувани во 3 кутии за складирање, доволна количина за да изберете и промените за да одговараат на различни тимови. Лесно Прицврстување : овие копчиња за женска кошула можат лесно да се инсталираат, погодни за различен проект за шиење, чекан или удирање не е потребно. Издржлив Материјал : овие копчиња за брошки за жени се изработени од врвен пластичен и метален материјал, што обезбедува исклучителен сјај и долг работен век.

R

Им се допаѓа и на купувачите