.

.

Симпатична Западна Бебе Момче Летна Облека Хајленд Крава Печатење Ромпер Шорцеви Комбинезон Една Облека

Симпатична Западна Бебе Момче Летна Облека Хајленд Крава Печатење Ромпер Шорцеви Комбинезон Една Облека

DEN 237.76
Износ

Бебе Момчиња Летен Комбинезон Секојдневно Возење/ Вертикални Ленти Печати Краток Ракав Копче Ромпер За Новороденче . Карактеристики. Печатење на јавање/ вертикални ленти, јака за ревер, затворање на предното копче, летен комбинезон со кратки ракави, летен секојдневен ромпер за новороденчиња, едноставен и модерен, го прават вашето бебе толку слатко. Погоден за мали деца секојдневно носат, празници, повик, роденден, патување и многу повеќе. Големина(см)/(инч)tttttttttt t t t t tt14, 57 t Bust : t52t/t20, 47 . 80tadvisted Возраст : t3-6 Месециtlengh : t39t/t15. 35 t Bust : t54t/t21. 26 . 90tadvisted Возраст : t6 - 12 Месециtlengh : t41t/t16. 14 t Bust : t56t/t22. 05 . 100tadvisted Возраст : t12 - 18 Месециtlengh : t43t/t16. 93 t Bust : t58t/t22. 83 . Спецификација. Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Полиестер. Стил : Мода. Пол : Момчиња. Сезона : Лето. Повод : Секојдневно. Шема : Јава/ Вертикални Ленти Печати. Боја : Зелено Возење, Сини Вертикални Ленти. Ракав : Краток Ракав. Пакет Вклучувајќи : . 1* Комбинезон . Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Најдобар Подарок : обичниот новороденче момче ромпер е одличен подарок за новороденчиња на родендени, Ден На Децата, Ноќта на Вештерките, Божиќ. Секојдневен Дизајн : печатење на јавање/ вертикални ленти, јака за ревер, затворање на предното копче, летен комбинезон со кратки ракави, летен секојдневен ромпер за новороденчиња, едноставен и модерен, го прават вашето бебе толку слатко. Многу Прилики : лето дете бебе момче ромпер за дете деца секојдневно носат, празници, повик, роденден, патување и многу повеќе. Мек Материјал : летниот новороденче момче комбинезон е изработен од полиестер, кој е мек и удобен, дише и не ја иритира нежната кожа на вашето бебе. Големина и Боја : 0-3 Месеци, 3-6 Месеци, 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, ве молиме проверете ги деталите за нашиот производ во опис, Боја : зелено возење, сини вертикални ленти.

R

Им се допаѓа и на купувачите