.

.

Атлетски работи женски атлетизми отомански долги ракави врвни ракави

Атлетски работи женски атлетизми отомански долги ракави врвни ракави

DEN 311.84
Износ

Aw отомански LS TOP Овој атлетски дела Отоманскиот врвен долг ракав ќе стане ваша нова омилена кошула! Направено од 81% памук, 16% полиестер и 3% спандекс jacquered двојно плетено. Пар со хеланки или џоги за удобен изглед на атлетизмот. Совршено за секојдневно носење викенд или дневен ден дома.

R

Им се допаѓа и на купувачите