.

.

Девојчето поп -уметност Jegging

Девојчето поп -уметност Jegging

DEN 415.84
Износ

Jorging Jordache Jegging е совршен додаток на гардероба. Изгледот на џин и удобноста и леснотијата на ногата, ќе го направи ова "одете до" Пант. Jordордаче. Содржи спандекс за дополнителна удобност и истегнување. 5 стајлинг на џеб.

R

Им се допаѓа и на купувачите