.

.

Атлетски работи женски основни активни резервоари за тркачки репрезентации, 3-пакет

Атлетски работи женски основни активни резервоари за тркачки репрезентации, 3-пакет

DEN 2.67
Износ

Тенк -врвот е главен дел од гардеробата на која било жена. Со овие атлетски дела Core Core Active Active Racerback 2-пакет, ќе бидете подготвени за тие потопли денови надвор. Со стилски и разноврсен стил, одлично е да се носи во салата, да работи секојдневни работи или да се дружите дома. Оваа тужена ткаенина е направена од рециклиран полиестер со вграден спандекс и конструкција на тркачки бек за поголема слобода на движење во која било активност. Сепак, чувството на мека ткаенина го прави лесно да се носи целодневно парче. Ткаенината за влага ќе ве одржува суви и удобни за време на тие интензивни вежби. Цврстата конструкција гарантира дека може да издржи на многу различни активности. Со забавни бои за пролет, не можете да пропуштите да ги додадете овие активни активни резервоари на Athенски работи на вашата колекција. Ексклузивни 2-пакувања преку Интернет. Цврсти материи : 92% рециклиран поли/8% го тужеа спандексот. Heathers : 46% рециклиран поли/46% поли/8% го тужеа спандексот. Вратот на екипажот. Ракербек. Технологија за влага за губење на влага. Опуштено вклопување. Машина за перење. Достапно во 2-пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите