.

.

Без граници на копчето за копче на јуниори, карирано кариран, кариран врв

Без граници на копчето за копче на јуниори, карирано кариран, кариран врв

DEN 2.67
Износ

Оваа кошула за фланели за граници на Juniors е освежувачко преземање на класичното копче на фланел. Одликувајќи се со долги ракави со јазичиња со ролни и должина на туника, ќе додаде дополнителен пизаз на која било облека. Пар со слаби фармерки и борбени чизми за да го комплетирате изгледот. Вртено деколте на јака. Долги ракави со јазичиња со ролни. Плакета со копче надолу. Џебови на градите. Hi-lo Curved полите со странични табели. Должина на туника. Фланелна ткаенина. 100% памук. Машинско миење ладно одделно, нежен циклус, само белило на нехлор кога е потребно, отстранете го навремено, суво суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Направено во Кина.

R

Им се допаѓа и на купувачите