.

.

36 Табела за хокеј на електричен воздух

36 Табела за хокеј на електричен воздух

DEN 3.33
Износ

Не мора да имате просторија за игри или подрум за да ја поседувате оваа кул, 36-инчна маса за хокеј на електричен воздух. Willе направи одличен додаток на скоро секоја просторија во куќата. Следете го резултатот со рачна табла за резултати. 36 "Табела за хокеј на електричен воздух : Опсег на возраст : 6 до 10 години. Потребно е собрание на возрасни. Електрична работа. Вклучува табела, 2 пакети, 2 штрајкувачи и адаптер AC/DC.

R

Им се допаѓа и на купувачите