.

.

Патио оклоп во. X-голема премија за скара на скара

Патио оклоп во. X-голема премија за скара на скара

DEN 1.00
Износ

Вашата екстра-голема скара ќе ја добие целата покриеност што му е потребна со опфатот со оклоп 70 внатре. X-Large Premium Grill Cover. Конструиран од високо одделение 600 денир, 400 G полиестер, тој е густ, здрав и мек на допир. Полиестер е +40 SPF/UPF (фактор на заштита на ултравиолетово) третиран за да се спротивстави на избледување и распаѓање на ткаенината поради изложеност на светлина. Потоа е завршено со ПВЦ облога за оптимална временска отпорност доаѓаат ветер, дожд или снег. Корицата се придава безбедно на вашата скара со велкро ленти и има воздушен отвор за да ги намали шансите за оштетување на влагата. Погодно опремени со две врвни рачки за брзо и лесно отстранување и има јамка за ткаенина за закачување кога не се во употреба. (SRFT238-1) Карактеристики : Изработено од БПА бесплатно, ФДА одобрена силиконска храна со издржливост на отпорна на топлина за температури до 446 степени Фаренхајт. Не лизгање на пет прсти со силен зафат за да се овозможи безбедно движење на топли предмети. Една големина одговара на сите, лесни, флексибилни, лесни за.

R

Им се допаѓа и на купувачите