.

.

Деца од Garanimals Boys Microfleece Joggers, 2-пакувања, големини 4-10

Деца од Garanimals Boys Microfleece Joggers, 2-пакувања, големини 4-10

DEN 591.68
Износ

Двоен на трендовски, убав, пријатна стилови… Овој дво-пакет џогерс го комплетира изгледот на вашето момче од 365 деца од Гаранималс. Мекото руно финиш и силуета на џогер го има тоа да изгледа кул и се чувствува пријатно на училиште, дома или игралиште. Спарете ги овие џогери за повлекување со неговите омилени 365 деца за деца и тој е поставен! Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 панталони со џогер. Fit : Fit jogger одговара. Затворање : стил на влечење; Врза за влечење. Ockебови : Предни џебови. Карактеристики : Заврши од руно. Момчињата што ги повлекуваат џогерите од 365 деца од Гаранималс.

R

Им се допаѓа и на купувачите