.

.

Засекогаш гледајте - модел: si.pe.m.s.13

Засекогаш гледајте - модел: si.pe.m.s.13

DEN 1495.20
Износ

Леден часовник Forever Watch- Model : Si.pe.m.s.13 - Боја : виолетова - малопродажна цена : 89,00 $ - Дијаметар на случај : 30мм - UPC : 4895164005123 - Отпорен на вода - 10 ATM / 100 метри / 330 стапки - гаранција - 2 -годишна меѓународна ограничена гаранција Watch Watch Forever Watch - Model : Si.pe.m.s.13.

R

Им се допаѓа и на купувачите