.

.

Netfli Stranger Things Men's Man's Loge Graphic Graphic Hoodie Sweatshirt со џеб

Netfli Stranger Things Men's Man's Loge Graphic Graphic Hoodie Sweatshirt со џеб

DEN 2.00
Износ

Бидете во знаење со едно од најпопуларните ТВ -емисии на Netflix! Носете го вашето машко лого на Нетфликс Нешта, машко џудувач со долги ракави, со џеб за да го покажете вашиот случајно. Супер меко руно худи не е само модерна, туку и многу удобна. Ова на тренд графички може лесно да се спари со вашите омилени фармерки, џогери или шорцеви. Ова ќе биде основно парче во вашиот плакар и совршено за секоја пригода. Одлично за оние кои го сакаат хит шоуто Stranger Things! Содржина на ткаенина : 60% памук/ 40% полиестер. Земја на потекло : Увезен. Нега на ткаенина : Машинско миење ладно - само белило од хлор кога е потребно - суво суво на ниско ниво. Целата временска ткаенина. Моделот е 6'1 '' и носи големина М; Достапно во големини до 3 XL.

R

Им се допаѓа и на купувачите