.

.

Национално Собрание На Лежишта За Ослободување На Спојката одговара изберете: 2000-ФОРД Ф150, 1999 - ФОРД Ф250

Национално Собрание На Лежишта За Ослободување На Спојката одговара изберете: 2000-ФОРД Ф150, 1999 - ФОРД Ф250

DEN 799.84
Износ

Дизајнирани да ги задоволат или надминат квалитетот НА ОЕ, лежиштата со врвен квалитет Од Националните Се произведени според строги стандарди за да обезбедат трајни перформанси и продолжен век на лежиштето. ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ напреден процес на термичка обработка за јачина. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Прецизност произведена со користење на челик со врвен степен за трајни перформанси и продолжен век на траење. СИГУРНИ ПЕРФОРМАНСИ Големината И количината На Елементот се дизајнирани да го исполнат или надминат рејтингот на оптоварување на ОЕ лежиштата. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ користи водечка индустрија за домашни и увозни апликации. РИГОРОЗНО ТЕСТИРАЊЕ користи Сеопфатно тестирање во текот на дизајнерските и развојните процеси Од Страна На Националните инженери за квалитет на кој може да сметате.

R

Им се допаѓа и на купувачите