.

.

Примарен сребрен стерлинг сребрена емајлирана диплома шарм со кабелски ланец

Примарен сребрен стерлинг сребрена емајлирана диплома шарм со кабелски ланец

DEN 671.84
Износ

Прославете ја вашата напорна работа со овој шармантен шарм на дипломата. Овој цврст шарм долг 20 мм и 10мм е нагласен со црвена емајл и има полирана завршница за вечен сјај. Овој шарм доаѓа со 18-инчен долг кабелски ланец кој се обезбедува со затворач на прстенот. Боја на среброметал : Беламела Боја : Редхарм со димензии на кауција : 20мм x 10mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmsolidyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Потекло : Италија Стерлинг сребро, полиран, затворен бек, кастиран, цврст, пролетен прстен, емајл.

R

Им се допаѓа и на купувачите