.

.

Персонализиран фустан од принцеза и појас, тијара, сет на стапчиња

Персонализиран фустан од принцеза и појас, тијара, сет на стапчиња

DEN 1.67
Износ

Овој уникатен сет располага со елегантен фустан од сатен и спандекс, со специјална розова круна, појас и стапче. Фустанот е украсен со искри и има повеќеслојно здолниште на валани тули. Пинк -појасот и круната ќе бидат извезени со име по ваш избор и ќе бидат обезбедени со затворање на Велкро. Starвездата на Starвездата има база на дрво со сатенска полиестерска starвезда одозгора. Со овој сет на костуми, вашето мало девојче ќе биде подготвено да ги благодат своите теми во стил! Персонализиран фустан од принцеза и појас, тијара, стапче : фустанот е изработен од сатен, спандекс и валана туле. Круна, Саш и Starвезда на стапче е направено од 100 проценти сатенски полиестер. ВАНД мери 16 "високи. Достапно само во мала/средна големина (5/6t). Персонализирајте со име до 9 карактери (извезено само со појас и круна).

R

Им се допаѓа и на купувачите