.

.

Крег Го Врамува Вилтшир 236, Едноставна Рамка За Слика Од Црвено Тврдо Дрво Со Единечна Бела Подлога-Прикажува Отпечаток со Подлогата или без Подлогата

Крег Го Врамува Вилтшир 236, Едноставна Рамка За Слика Од Црвено Тврдо Дрво Со Единечна Бела Подлога-Прикажува Отпечаток со

DEN 565.28
Износ

Оваа едноставна црвена рамка нуди добитна комбинација на квалитет и достапност. Со мал профил со монистра од 3/4 инчи, стилот Вилтшир 236 е добро прилагоден за широк спектар на стилови на декор. Оваа рамка се одликува Со северноамериканска калапи од тврдо дрво од пепел со цреша црвена полусјајна дамка. Уникатното зрно пепел, во комбинација со завршница за дамки, обезбедува само текстура на навестување. Оваа едноставна рамка за црвена слика Вилтшир 236 е совршен комплимент за вашата постоечка колекција. Традиционален стил; полу-сјајна завршница со црвена дамка од цреша; видливо зрно од дрво * * БОЈАТА И МОДЕЛОТ НА ЗРНО МОЖЕ МАЛКУ ДА СЕ РАЗЛИКУВААТ СО СЕКОЈА РАМКА**. Рамката вклучува : бело матирање, проѕирно акрилно соочување, цврста картонска подлога и хардверски комплет за закачување жица (потребно е одредено склопување). Матираната рамка е дизајнирана да прикаже фотографија/печатење/постер од 20 х 30 инчи (матирањето ќе се преклопува со сликата по .25" на секоја страна). Рамката ќе прикаже фотографија/печатење/постер од 24 х 36 инчи без душек (усната на рамката ќе се преклопува со сликата .25" на секоја страна). Обликувањето на рамката е широко 0,75 инчи; цврста конструкција од дрво од пепел. Рамката е наменета само за ЗАКАЧУВАЊЕ НА ЅИД (висечкиот хардвер овозможува портрет или ориентација на пејзажот).

R

Им се допаѓа и на купувачите