.

.

1 4CT TDW Diamond 10K жолто злато прстен за ангажман со два камен

1 4CT TDW Diamond 10K жолто злато прстен за ангажман со два камен

DEN 6399.84
Износ

Направено во 10К злато, овој исклучителен дизајн има два дијаманти, претставувајќи го и вашето пријателство и посветеност. Благодарното заобиколување на Шанк ги држи средишните дијаманти во уникатен амбиент од три по ред. Овој прстен е сигурно дека ќе го однесе срцето. Империјал 1/4 CT TDW Diamond 10 K жолто злато прстен за ангажман со два камен.

R

Им се допаѓа и на купувачите