.

.

Се прашувам нација за момчиња Училишна униформа за кратки ракави за перформанси на ракав

Се прашувам нација за момчиња Училишна униформа за кратки ракави за перформанси на ракав

DEN 351.52
Износ

Академици и атлетика Пријателски, Училишната униформа на Училиштата за кратки ракави на „Wonder Nation“ е фаворит за враќање во училиште. Направено од дише 100% ткаенина за влага со влага со полиестер со заштита од сонце, овие удобни полови се совршени за носење за секоја училишна активност која се движи од училницата до игралиштето. Нивниот дизајн без обележја, страничните отвори, плочката со две копчиња и јаката со рамна плетена ребра, го олеснуваат останувањето кул додека изгледате кул. Разновидноста на светли и смели избледени, униформни одобрени бои, нуди излез за креативен стил за вашиот ученик од училиштето да се изрази и да ја покаже својата уникатна личност без разлика дали тие заработуваат А во час или постигнуваат пресметки на допир на теренот. Започнете со грбот на училиште за купување со избирање на чудо нација за момчиња Училишна униформа со кратки ракави за перформанси, кој го покажува училишниот дух на вашиот ученик. Чудо на нација момчиња Училишна униформа со кратки ракави за изведба Поло : рамен плетенка со ребрести јака. Удобност без ознаки. Плакета со 2 копчиња. Странични отвори. Боја отпорна на избледени. 100% ткаенина за влага од полиестер. Одобрено училиште-униформа. Машинска миење, ткаенина за брзо сушење. Машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ладно железо по потреба. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите