.

.

Микрофибер за мажи на Burnside 10 Карго шорцеви, големини на половината 30 -40

Микрофибер за мажи на Burnside 10 Карго шорцеви, големини на половината 30 -40

DEN 3.33
Износ

Спакувајте ја вашата опрема за пешачење и додадете го овој ажуриран класичен пар на шорцеви за микрофибер карго од Burnside до вашиот список што мора да има. Доживејте ги вашите авантури на отворено во максимална удобност со издржлив, лесен микрофибер и опуштено вклопување. Одете раце бесплатно со повеќе џебови за да ги задржите вашите најважни работи. Додадените бакшиш .. Овие карго -шорцеви се отпорни на избледени и нудат УВ заштита - совршена за носење на сончеви денови пред нас. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнете го отворањето на нозете од 20 ”. Затворање : Поштенски мува со затворање на копчињата. Ocketsебови : 2 предни џебови за цртање, 2 странични карго џебови и 2 џебови за лепенка. Карактеристики : УВ заштита; отпорни на избледени; Половина џебови. Микрофибер 20 "рамни предни карго шорцеви за мажи од Барнсајд.

R

Им се допаѓа и на купувачите