.

.

Инспиративна нараквица од розова Борина чакра во сребро

Инспиративна нараквица од розова Борина чакра во сребро

DEN 1.33
Износ

Розова кутија оригинална чакра инспиративна нараквица во сребрена чакраинсптохебеслв природен скапоцен камен цврсти не'рѓосувачки челик акцент 22мм врежан диск 8 мм скапоцени камења и не'рѓосувачки челични мониста розова кутија оригинална чакра инспиративна нараквица во сребро.

R

Им се допаѓа и на купувачите