.

.

Сали Хансен совршен маникир Прес на комплетот за нокти, овална, о-зона што не си

Сали Хансен совршен маникир Прес на комплетот за нокти, овална, о-зона што не си

DEN 2.67
Износ

Донесете го дома салонот со Сали Хансен Салон Ефекти® Совршен маникир! Подигнете го вашиот изглед со беспрекорни, подготвени за носење нокти. Со Сали Хансен салон Ефекти® Совршен маникир не треба да се раѓате со убави нокти за да ги имате! Премиум, природни нокти, курирани со тренд на дизајни за нокти, класични бои на Сали Хансен и пожелни должини на ноктите. Спакувано во уникатен картон „Обиди ме на“ и е комплетно со 24 нокти, датотека за нокти, дрвена стап, подлога за подготовка, лепило и лепак за нокти. Сали Хансен салон Ефекти Совршен маникир моден нокти, овална форма, ov111 o-Zone што не сте, 24 парчиња. Донесете го дома салонот со Сали Хансен Салон Ефекти® Совршен маникир! . Подигнете го вашиот изглед со беспрекорни, подготвени да носат нокти . Со Сали Хансен Салон Ефекти® Совршен маникир не треба да се родиш со убави нокти за да ги имате! . Premium, natural looking nails, curated with on-trend nail designs, classic Sally Hansen colors and desirable nail lengths. Packaged in a unique 'try me on' carton and comes complete with 24 nails, nail file, wooden stick, prep pad, Лепливи јазичиња и лепак за нокти.

R

Им се допаѓа и на купувачите