.

.

Едноставно Дејзи Кот Клоудер бледо злато Ноќта на вештерките Chenille област, 2 '3'

Едноставно Дејзи Кот Клоудер бледо злато Ноќта на вештерките Chenille област, 2 '3'

DEN 1440.80
Износ

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата Simply Daisy 2 'x 3' Бледо злато мачка Клоудер килим од колекцијата на вештерки. Секој ќе ужива во забавата и стилот донесена во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Достапно во повеќе големини и бои. Совршено за украсување на Ноќта на вештерките.

R

Им се допаѓа и на купувачите