.

.

Мелиса И Даг Кучешки Придружници

Мелиса И Даг Кучешки Придружници

DEN 431.84
Износ

Времето за играње оди кај кучињата! Оваа колекција од 12 преслатки кучешки минијатурни модели покриени со филц вклучува некои од најомилените и најпопуларните раси, почнувајќи од малата, но моќна чивава и Померанец до нежните џинови како Свети Бернард и Хаски. Мелиса И Даг Кучешки Придружници.

R

Им се допаѓа и на купувачите