.

.

Рејмонд Производи сите намени правоаголни доли

Рејмонд Производи сите намени правоаголни доли

DEN 2399.84
Износ

Обинети за транспорт на датотеки и други гломазни предмети брзо и ефикасно со овие производи на Рејмонд, сите намени правоаголен челик Доли. Флексибилниот дизајн ви овозможува да ги преместувате работите со или без нозе. Поместете ги орманите за датотеки, уреди, тапани, гајби или картони со леснотија. Оваа црвена движење Доли има дарежлив капацитет на оптоварување од 550 фунти. Исто така, се одликува со тешка челична конструкција со 12 мерачи обложена со винил-финиш отпорен на лизгање и четири 2-1/2 "x 1-1/8 " Целосна вртење, тврда гума. Производи на Рејмонд Сите намени Правоаголен доли : Тешка челична конструкција со 12 мерачи обложена со тешка винил-финиш отпорна на лизгање. Се движи нешто со или без нозе. Капацитет на оптоварување : 550 фунти. Казани : Четири не-март тврда гума, 2-1/2 "x 1-1/8" вртливата. Севкупни димензии : 8 "x 19-3/4". Боја : црвена. Материјал : челик. Кабинетот на сите намени Доли.

R

Им се допаѓа и на купувачите