.

.

XtremePowerus снежна моторница доли постави снег мобилни мобилни ролери за ролери Двивачи со рибарски тркала, капацитет од 1500 bs

XtremePowerus снежна моторница доли постави снег мобилни мобилни ролери за ролери Двивачи со рибарски тркала, капацитет од 1500

DEN 263.20
Износ

Останатите 3-парчиња снежни мотори Доли сет со цврста конструкција и флексибилни тркала. Обезбедува лесен и ефикасен начин за пренесување на мотори на снег во складирање. Можете да ја маневрирате вашата моторна снег наоколу со леснотија и нема да ги изгребат подот : совршени за сите скии за снежни мотори - широка површина и голема тежина, мотори за снежни мотори, доли сет е применлива за сите големини на скии од снежни мотори. Тоа е добра алатка да се преместуваат снежни мотори и снежни плочки од автопатот до просторот за складирање и да ви овозможи да ја маневрирате вашата снежна моторна работа со леснотија и нема да го изгребате дизајнот на облик на подот - дизајнот на формата "v " обезбедува посигурна и подобра рамнотежа додека транспорт на машината. Овој сет на Доли вклучува две кукли од типот V за предните скии и еден рамен тип за задниот капацитет на тежината на Racklarge - максималниот капацитет на тежината на овој долен сет е до 1500 bs, што е применливо за различен вид на кастри за квалитет на снежни мотори - високи Квалитетни вртливите тркачи што се направени од PP материјал овозможуваат лесен радиус на вртење од 360˚, здрав и издржлив за долго време употреба на тркалачки тркала - секој рициново за лесен маневрирање на 360 степени, совршен за мазни, рамни површини. Спецификација : Боја : Црнматеријал : Челик и ПП (тркало) Дебелина на челик : 3 mmwheel Тип : Caster Max Оптоварувач на оптоварување : 1.500 bsdimensions : V- Тип : 8 "x 8 " x 4-1/2 "рамен тип : 8 " x 7 "x 4 x 4 x 4 x 4 x 4 x 4 -1/2 "Содржина на пакетот : 3pc снежна моторна моторна моторна коска, капацитет за тежина од 1500 bs, 3 компјутерски сет, дизајн на форма.

R

Им се допаѓа и на купувачите