.

.

Мелиса И Даг Џиновски Елени-Доживотно Плишано Животно

Мелиса И Даг Џиновски Елени-Доживотно Плишано Животно

DEN 3.33
Износ

Срна, елен..Внесете малку див свет во собата на вашето дете со овој сакан шумски пријател. Одлична квалитетна конструкција и внимание на деталите, од врвот на роговите до врвот на белата опашка, го прават овој нежен елен прекрасен нов придружник или украсен акцент. Изграден цврст. Не е наменет како седиште или возење. Внесете малку див свет во собата на вашето дете со овој сакан кадифен пријател од еленска шума. Деталите вклучуваат меки рогови, сладок израз и флопи опашка. Мека полиестерска ткаенина и цврста внатрешна структура. Овој нежен елен е прекрасен нов придружник или уникатен декоративен акцент. Прави одличен подарок за љубителите на животни, на возраст од 3 до 103 години, за практична игра без екран.

R

Им се допаѓа и на купувачите