.

.

Џек Расел Териер Кукла

Џек Расел Териер Кукла

DEN 255.84
Износ

Најдоброто Во Шоуто ја опишува оваа весела кукла ЏЕК РАСЕЛ ТЕРИЕР, реална мазна изведба на Палтото На расата На Американскиот Кинолошки Клуб што само може да ги измами судиите! Одликувајќи се со отворање на градите и подвижна уста, ова откачено мало кученце се тресе од желба со само мало движење на раката. Џек Расел Териер Кукла (Други).

R

Им се допаѓа и на купувачите