.

.

Скај Змеј Кукла

Скај Змеј Кукла

DEN 1.33
Износ

Извајаната ткаенина го подобрува етеричниот изглед на куклата ФОЛКМАНИС скај ЗМЕЈ. Со богати детали, овој спектакуларен дизајн има подвижна уста, предни нозе и кадифени крилја за летање. Овој шампион на митски суштества е предодреден да го води вашето патување во областите на фантазијата. Небото Змеј Кукла (Други).

R

Им се допаѓа и на купувачите