.

.

Мелиса И Даг Џин Златен Ретривер - Животно Плишано Животинско Куче

Мелиса И Даг Џин Златен Ретривер - Животно Плишано Животинско Куче

DEN 1.33
Износ

Овој лојален златен ретривер содржи живописни детали како што се светли очи, розов јазик и крзнен руф. Вниманието на деталите и супериорниот квалитет го прават ова прекрасно куче достојно за прикажување; супер-меките ткаенини и шармот го прават неодоливо гушкан! Реална плишана играчка со прекрасни ознаки и реални детали. Изработени со гушкачки и издржливи материјали и реални детали. Мека полиестерска ткаенина. 36" х 12" х 31". Прави одличен подарок за љубителите на кучиња, на возраст од 3 до 103 години, за практична игра без екран.

R

Им се допаѓа и на купувачите