.

.

Лилипутиенс Волтер Гушка Кукла Во Кутија За Подароци

Лилипутиенс Волтер Гушка Кукла Во Кутија За Подароци

DEN 149.92
Износ

Оваа мека кукла за гушкање оживува штом мама или тато го стават ова на рака! Цуцлата лесно може да се закачи за гушкањето, дури и во движење! Лилипутиенс Волтер Гушка Кукла Во Кутија За Подароци : возрасен опсег : раѓање и нагоре. Слаткото гушкање помага да се задржи цуцлата во близина и се удвојува како кукла. Дизајниран Во Белгија и направен внимателно. Светли, квалитетни ткаенини. Неколку различни текстури. Одличен подарок за бебиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите