.

.

Менхетен Играчка Нејасни Вагс Девојка Рака Кукла

Менхетен Играчка Нејасни Вагс Девојка Рака Кукла

DEN 271.52
Износ

Оваа рачна кукла"чудовиште" не можеше да исплаши болва, но нејзината нејасна коса, шарени карактеристики и куки очи од бубачки и даваат личност со големина на чудовиште! Повеќе од 30 години, Играчката Менхетен прави наградувани, висококвалитетни, едукативни играчки за вашето бебе, дете или дете. Од рачни кукли и кукли со прсти, до чудни плишани животни и кадифни играчки со карактер, нашата цел е да ги обезбедиме најбезбедните и најдобрите достапни играчки. Сите наши производи, од најновите концепти до нашите временски тестирани класици, се иновативно дизајнирани да инспирираат имагинативна игра и да ги воодушеват нашите клиенти. Играчка Од менхетен Нејасни Вагс Девојче Рачна Кукла : Уникатно дизајнирана рачна кукла има ултра мек кадифен материјал и коса од вештачко крзно. Поттикнува имагинативна игра-инспирирајте го вашето дете да игра без екран. Дизајниран специјално за мали раце за лесно манипулирање со устата на рачната кукла. Само површината може да се пере. За возраст од 3 години и повеќе. Мерки 11" висок.

R

Им се допаѓа и на купувачите