.

.

Часовни часовници од не'рѓосувачки челик на Булува

Часовни часовници од не'рѓосувачки челик на Булува

DEN 1046.72
Износ

Овој извонреден хронографски часовник за мажи се одликува со крајна комбинација на прецизно занаетчиство, солидна издржливост и безвременски стил. Хронограф / не'рѓосувачки челик кутија и нараквица / прозорец за датум / минерално стакло / светлечки раце и маркери / отпорни на вода на 100 метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите