.

.

Синдисус Жени Обичен Пресечен Шинел Дами Обична Надворешна Облека Ролни Ракави Празник Отворен Преден Лабав Блејзер Армијагрин XL

Синдисус Жени Обичен Пресечен Шинел Дами Обична Надворешна Облека Ролни Ракави Празник Отворен Преден Лабав Блејзер Армијагрин

DEN 331.52
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиган Јакна, Long Зима Долг Блејзер, Надворешна Облека Јакна Тип На Шема : Еднобојна, Пресечена Полите, Кардиганкол : Бела, Црна, Црвена, Армијазелена, Светло Виолетова, Кајсија (По Избор)Големина : С, М, Л, XL 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекснеклин : Шал Ѓердан Должина : Долги Должини Должина На Ракавот : Долг Ракав, Ролна Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Овој кардиган е долг ролна ракав, цврста боја, отворен преден дел, пресечен раб, вратот на реверот на шо.2. Тој е дизајниран да биде за создавање пообична лабава форма. 3. Отворете го предниот дел за лесно прилагодување на топлината и удобноста.4. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.Содржина на пакетот : 1 х Женска Кардиганска Облека (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Bl Зимски Долг Блејзер За Жени, Долга Кардиганска Облека со Долги Ракави, Дами Трендовски Overовски Мантил. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Женските Зимски Јакни Се Изработени од Лесна Мека Ткаенина од Руно,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Женскиот Кардиган Со Секојдневна Јакна Има Отворен Преден Дел, Врат Од Шал, Пресечен Раб, Мек И Удобен Материјал, Модна Цврста Боја, Кардиган Блејзер со Долги Ракави, Лабавиот Стил Може Да Одговара На Повеќе Тело за Дами. Повод-Женската Долга Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите