.

.

кардиган колати За Жени Класичен Фит Отворен Преден Цврст Плетен Кроп Блуза Блузи Надворешна Облека Лесна Секојдневна Деловна Работа Кардигани Јакни

кардиган колати За Жени Класичен Фит Отворен Преден Цврст Плетен Кроп Блуза Блузи Надворешна Облека Лесна Секојдневна Деловна

DEN 1440.00
Износ

кардиган колати За Жени Класичен Фит Отворен Преден Цврст Плетен Кроп Блуза Блузи Надворешна Облека Лесна Секојдневна Деловна Работа Кардигани Јакни П : Како да ја најдам мојата големина?О : ве Молиме погледнете Ја Сликата На Табелата Со Големини пред да ја купите за да се осигурате дека ќе го изберете вистинското вклопување за вас.Карактеристики На Производот : 1.Одликувајќи се со долг ракав, умерена должина, ви дава опуштено вклопување и удобно чувство. 2.Моден стил, преголем дизајн, цврста боја, отворен фронт, ласкав на сите типови на тело.Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Пол : Женска Пригода : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Еднобојна/Стил На Печатење : Секојдневен / Симпатичен / Моден Дизајн : Отворен Преден/Еднобоен/Лабаво Вклопување/Лесна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Кардигани Нашата Табела Со Големини Внимателно Пред Купувањето, Нашата Големина Е Азиска Големина И Може Да Биде Мала. Ако сакате лабав стил, ве молиме изберете 1-2 големина поголема. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме проблемот за прв пат. ●Материјал●лесни кардигани за жени, еластични, супер меки и удобни. Изработен е од тенок материјал, нема да ве задуши внатре, а не широка, совршена облека за секој ден. Одлично за пролет, лето, fall, особено совршено за преодни сезони. €Дизајн● Лабави облечени обични кардигани со долги ракави за жени со мала тежина, отворен преден дел, мека завеса, цврста боја, долг ракав, класичен основен кардиган за жени. ①Прилики кардиган за жени лесна кардиганска блуза со долги ракави, секојдневни отворени предни пролетни покривки со џебови за жени кои лесно се совпаѓаат со фармерки, панталони, хеланки и шорцеви и високи потпетици во секојдневниот живот, и одлични за забави, соби за студентски домови, поставки за одмор, кул пролет/лето/fall ноќна вечер, итн. ①Совпаѓање е трендовски и лесно се спарува со повеќе врвови. Можете да носите што сакате со вашата ками или кошула за да додадете секојдневен изглед. Тенкиот кардиган е совршен за сезони помеѓу, ќе направи да се чувствувате топло и удобно. Совршен пар со вашите фармерки, хеланки, шорцеви, здолништа и панталони.

R

Им се допаѓа и на купувачите