.

.

Џалиоинг Блејзер За Жени Ракав Fall Зима Кардиган Кратка Јакна Еднобоен Фустан Палто

Џалиоинг Блејзер За Жени Ракав Fall Зима Кардиган Кратка Јакна Еднобоен Фустан Палто

DEN 3.33
Износ

Добредојдовте Во Продавниците Во Халиоинг, посакувајте да уживате во шопингот во нашата продавница! * Сите наши производи се произведени од нашите сопствени фабрики во различни стилови и се подложени на строга инспекција за да ви обезбедиме задоволителна услуга и искуство! * Ние ќе се потрудиме да му служиме на секој клиент, ако добиете неисправен производ/неточна големина/погрешна стока, слободно контактирајте не, ние ќе ви бидеме прв пат да решите и да ви обезбедиме задоволително решение. Пред да нарачате, внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите. • Големина на облека : Големина : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста 1 106cm/41.73 "Ракав 4 44cm/17.32 " Должина 5 54cm/21.26". Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење.Резервоарот! • За Бојата : сликите ги прикажуваат вистинските предмети без посебна обработка. Но, бојата и осветленоста може малку поинаква поради различни компјутерски монитори или други фактори.Вашето разбирање и поддршка се високо ценети. • Нега на облека : Поддржете миење раце и миење машини. НЕКОЈ ПРАША П1 : дали квалитетот на облеката е како што е опишано? А1 : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. П2 : Дали ќе се намали или избледи? А197 : имавме направено тест и ветивме дека нема да се намали или избледи по миењето. Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не .Ви благодариме за вашата голема поддршка за нас! Материјал : Полиестер.Ткаенината има предности на добра дишење, висока еластичност . Носењето ве прави удобно во сите сезони! Ткаенината дише, отпорна на абење, мека и не е лесна за пилинг. Тој е лабав и удобен за носење и обезбедува максимална удобност во текот на целиот ден. Уникатен Дизајн : Класичен-В-Врат, 3/4 Ракав, Краток Ракав,Кошула Со Долги Ракави, Без Ракави, Цветни Print,Solid-Color,,Crew-Neck,Puff-Sleeve,High-Neck,Boat-Neck,Crew-Neck,U-Neck,Square-Neck,Slim-Fit,Cute-Dot-Design,Pull-Over,Bell-Sleeve,Cold-Shoulder-Sleeve,Pull-Sleeve,Bell-Sleeve,Lantern-Sleeve,Ruffle-Sleeve,Striped,Cartoon-Prints,Plaid-Prints,Fruit-Prints,Geometric-Prints,Heart-Prints,Монограмски Отпечатоци, Карирано Печатење. Колокација : овој симпатичен врв со кратки ракави е идеален за хеланки, шорцеви, фармерки, панталони, панталони, здолништа, патики, чизми, потпетици, ѓердани и многу повеќе. Може да се носи и со дуксери, кардигани, џемпери, врвови за пуловер, трикотажа и други тимови во fall и зима, погодни за сите сезони. ТАБЕЛА/БОИ-ве Молиме проверете ја табелата со големини подолу за да бидете сигурни дека ја нарачувате вистинската големина за вас, нашите големини Се Азиски големини и се мали, ви препорачуваме да купите 1 или 3 големини. ОДРЕКУВАЊЕ ОД БОЈА : ние секогаш се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни, но поради поставките на мониторот, може да има мали варијации од точната боја на производот!. Прилика : Симпатичен врв, совршен за работа, секојдневен, надвор и околу, секојдневно, трчање, спорт, пешачење, кампување, пикник, јога, теретана, излет, шопинг, улица, одмор, клуб, забава, плажа, дом и други прилики.

R

Им се допаѓа и на купувачите