.

.

Уникатни поговори за женски изменети скривачки сингл на градите со долг ракав зимски палта

Уникатни поговори за женски изменети скривачки сингл на градите со долг ракав зимски палта

DEN 0.33
Износ

Деталите за ретро ровот се омекнуваат со измешана лапа и единечна гради. Класичното палто за ровови за современи жени од уникатни поволни цени го прави совршеното парче за положување, исто така, долгата должина ви помага да останете топло во ладно време. Добро спарете се со вашите слаби фармерки и чизми за глуждот за елегантен изглед. Повод : средба, кафуле, викенд, датира, итн. Ве молиме проверете ги мерењата и табелата за големина на облеката за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'7 ", Градите : 32 1/4 инчи, половината : 24 3/8 инчи, колк : 33 7/8 инчи, тежина : 100 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина - - Grath на градите ширина на рамото Вкупна должина - - 37 3/8 14 7/8 - - 33 1/8s 39 3/8 - - 15 3/8 33 1/2m - 41 3/8 15 7/8 33 7/8 L 44 1/2 16 1/2 34 1/4xl 47 5/8 17 1/4 34 5/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за женски лаптопи со сингл со долги ракави зимски палта Школ : 100% полиестер ; Постава : 100% полиестер. Увезено. Затемнено лаптоп. Едно градите. Лебови џебови. Целосно наредено. Машинско миење ладно во торба за перење или суво чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите