.

.

Sngxgn Женски Блејзер Со Ракави Со Ракави Отворени Предни Кардиган Шал Ревер Блејзери За Жени, Црни, Големина 2XL

Sngxgn Женски Блејзер Со Ракави Со Ракави Отворени Предни Кардиган Шал Ревер Блејзери За Жени, Црни, Големина 2XL

DEN 319.20
Износ

Сезона : umn, зима, пролет. Повод : Секојдневно. Стил : Секојдневен, елегантен. Одговара : одговара точно на големината. Содржина на пакетот : 1 x Костим Јакна Жените високи Табела : . Големина : С Биста : 98см/38,58" Рамо : 39см/15,35" Ракав : 58см/22,83" Должина : 78см/30,71"Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 59см/23,23" Должина : 79см/31,10"Големина : Л Биста : 106см/41.73" рамо : 41см/16.14" ракав : 60см/23.62" должина : 80см/31.50"големина : xl Биста : 110см/43.31" рамо : 42см/16.54" ракав : 61см/24.02" должина : 81см/31.89"големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 43см/16.93" ракав : 62см/24.41" должина : 82см/32.28" многу погоден за времето Во women или Зимска зимска јакна жени ситни. Користете Мека Ткаенина, Удобна За Носење Женска Јакна плус. Погоден За Многу Свечени Прилики. Топла Зимски Елек. Нежно Миење На Машината. Немој . Longот Палто Долга Волна. Задолжително за Работните Дами Оваа година. Јакна без Ракави За Мажи. Известување : 1. Големината на азија е помала од големината НА САД/ЕУ/ВЕЛИКА британија, ве молиме споредете и направете мерење пред купувањето 2. Поради различниот дисплеј и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење.

R

Им се допаѓа и на купувачите