.

.

Став непознат женски и женски плус металик копче блејзер

Став непознат женски и женски плус металик копче блејзер

DEN 527.36
Износ

Овој став Непознат блејзер нуди остри прилагоди и силуета за скулптури со фигури, совпаѓана со врежани метални копчиња за изјава изглед што можете да го носите на работа и пошироко. Стајлингот со двојно гради е ласкав и софистициран, во понте ткаенина за леснотија на движење. Носете го со фармерки или панталони во зависност од вашиот ден. Материјал : 62% рајон/35% полиестер/3% еластан. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : прилагодена. Должина : средна должина. Деколте : Врвен лапл. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 предни џебови за размавта имаат најважни работи. Карактеристики : Лесна ткаенина Понте; наредени; Стајлинг со двојно гради; врежани метални копчиња. Metенски металик копче Блејзер од став непознат.

R

Им се допаѓа и на купувачите