.

.

Изматете го опуштениот плетен блејзер на Scuba Scuba со ракави за гребење, големини XS-XXL

Изматете го опуштениот плетен блејзер на Scuba Scuba со ракави за гребење, големини XS-XXL

DEN 3.00
Износ

Блејзерите се вратија во бизнисот - и дефинитивно ја надминуваат канцеларијата. Направете ја следната моќност да се движи и издигнете ја гардеробата вклучен или надвор од часовникот со Scoop Women's Scrunch Sleave Scuba Plit Blazer. Класичен врвен јака и отворен фронт го прават овој мек, Scuba плетен блејзер лесен за стил со 3/4 ракави на ракави за модерен допир. Направете ја линијата помеѓу обичниот и шик со спарување на овој блејзер со ребрести пуловер, широки фармерки со низок пораст на нозете (продадени одделно) и елегантен пар пумпи за шик, на точка, ај ден во неделата. Само на. Материјал : 53% полиестер/40% рајон/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5-9-1/2 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : 26,5 ”долга. Деколте : Врвен лапл. Затворање : Отворен фронт. Ракави : ¾ ракави ракави. Ockебови : Две џебови со фрап. Карактеристики : Неисполнети. Ископување на ракав за трескање на ракав за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Овде сега-вашиот поглед на сè што правите . Материјал : 53% полиестер/40% рајон/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5-9-1/2 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : 26,5 ”долга. Деколте : Врвен лапл. Затворање : Отворен фронт. Ракави : ¾ ракави ракави. Ockебови : Две џебови со фрап. Карактеристики : Неисполнети. Ископување на ракав за трескање на ракав за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Овде сега-вашиот поглед на сè што правите . Материјал : 53% полиестер/40% рајон/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5-9-1/2 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : 26,5 ”долга. Деколте : Врвен лапл. Затворање : Отворен фронт. Ракави : ¾ ракави ракави. Ockебови : Две џебови со фрап. Карактеристики : Неисполнети. Ископување на ракав за трескање на ракав за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите