.

.

Рифорла Женско Копче За Печатење Ревер Тенок Кардиган Темперамент Костум Кардигани За Жени Сина XL

Рифорла Женско Копче За Печатење Ревер Тенок Кардиган Темперамент Костум Кардигани За Жени Сина XL

DEN 1.00
Износ

Материјал : Полиестерсезона : Aut,Зима,Пролетен Пол : Женски Тип На Шема : должина на ракавот за Печатење : Долг Стил : Мода,Секојдневна Пригода : Дневно,излегување,Одмор итн.Дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линијата Содржи : можете да добиете 1 Х Табела Со Големина на Палто : . Големина : S Биста : 95cm/37.40" ракав : 57cm/22.44" Рамо : 40cm/15.75" Должина : 70cm/27.56"Големина : М Биста : 100cm/39.37" Ракав : 58cm/22.83" Рамо : 41cm/16.14" Должина : 71cm/27.95"Големина : L Биста : 105см/41.34" ракав : 59см/23.23" рамо : 42см/16.54" должина : 72см/28.35"големина : xl Биста : 110см/43.31" ракав : 60см/23.62" рамо : 43см/16.93" должина : 73см/28.74"големина : xxl биста : 115см/45.28" ракав : 61см/24.02" рамо : 44см/17.32" должина : 74см/29.13" женски кардиган. Стил На Дизајн : Дизајнот На Печатење, Ревер, Долг Ракав И Едно Копче Може Да Направи Целата Облека Да Има Свој Карактеристичен Стил, Така Што Ќе Бидете Уникатно Постоење Кога Ќе Ја Носите. Нашиот Капут Покажува Моден Стил Со Извонредни Детали, Идеален Избор Во Вашата Гардероба. Услуга : Ние Што Нашите Клиенти Можат Да Добијат Извонредни Производи По Разумни Цени И Одлични . Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Да Не Контактирате, Ние Може Да Ви Помогне Брзо И Ефикасно. Материјал : Полиестер,Супер Мека Ткаенина, Лесната И Удобна Ткаенина Можат Да Направат Да Го Почувствувате Шармот На Овој Капут. ГОЛЕМИНА : Оваа Големина Е Азиска Големина, Ве Молиме Погледнете Ја Сликата Подолу За Деталната Големина. Облечи : Можете Да Го Комбинирате Нашето Палто Со Врвови, Фармерки, Хеланки И За Секојдневен Изглед, Спарете Се Со Вашиот Омилен Фустан И Извонредни Потпетици За Шарм Изглед. Овој Капут Може Да Одговара На Повеќето Фигури, Ќе Ви Понуди Удобно Искуство При Носење И Ќе Остане Стилски. Долги Кимона За Жени. Женски Кардигани. Кардигани За Жени. Женски Палта.

R

Им се допаѓа и на купувачите