.

.

Женски Блејзери Костум Јакни Елегантен Мешавина Палто Тенок Женски Долг Палто Надворешна Облека Јакна Жена Вештачка Волна ХХЛ

Женски Блејзери Костум Јакни Елегантен Мешавина Палто Тенок Женски Долг Палто Надворешна Облека Јакна Жена Вештачка Волна ХХЛ

DEN 3.00
Износ

Забелешка : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големина на слика на производот пред нарачката.Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 57см/22.44" Должина : 94см/37.01" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 106см/41.73" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 58см/22.83" Должина : 95см/37.40" Големина : л сад : 8 еу : 38 биста : 110см/43.31" рамо : 42см/16.54" ракав : 59см/23.23" должина : 96см/37.80" Големина : xl сад : 10 еу : 40 Биста : 114см/44.88" рамо : 43см/16.93" ракав : 60см/23.62" Должина : 97см/38.19" големина : Ххл сад : 12 еу : 42 биста : 118см/46.46" рамо : 44см/17.32" ракав : 61СМ/24.02" должина : 98см/38.58"совет : Ако Не ја разбирате табелата со големини, Ве Молиме Прочитајте ја оваа белешка(големината xl генерално е погодна за 143лб, секоја од нив големината е околу 16 КИЛОГРАМИ разлика). Но, се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе.Особено ширината на ракавот, бистата, половината итн. Ако сте помеѓу две големини, се препорачува да изберете зимски палта со поголема големина за жени : Совршено совпаѓање со горниот дел од резервоарот, блузи без ракави, секојдневна маица или кошули како долни кошули, исто така спарете ги со фармерки, хеланки, шорцеви, здолништа, панталони. Џемпери за жени : Удобен И Разноврсен Џемпер, изработени од растеглива ткаенина што дише,не премногу густа или тенка и добро се вклопуваат, одржуваат пријатно. Женски кардигани : бетијуаое Женски Кардиган Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мајка, Ќерка Итн. И Најдобриот Подарок За Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот На Благодарноста, Ноќта На Вештерките,Божиќ(јакни за жени,џемпери Од Кардиган за жени,Зимски палта за жени,womenови,Женски Кардигани,вратоврска кардиган,џемпери за жени,водопад кардиган,женски кардигани,кардигани за жени,женски џемпери,женски кардиган,џемпери за жени) Материјал : жени Блејзерите Одговараат На Јакни Изработени Од Полиестер. Големина : женски блејзери костум јакни елегантен мешавина палто тенок женски долг палто надворешна облека јакна жена вештачка волна xxl. Совршен Подарок Даде На Вашиот Љубовник.И Најдобриот Подарок за Денот На Вљубените, Годишнината,Роденденот,Денот на Благодарноста,Ноќта на Вештерките,Божиќ. Ова Е азиска големина која е помала од големината НА САД. ние ви препорачуваме да 1-2 големина до од нормално. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини" Опис На Производот " во детали пред или контактирајте не за да прашате. Сите ние сме за да ви даде најновата мода на најдобрите цени околу. Уживајте во облека дизајнирана со врвен комфор, одличен квалитет и уникатен стил на ум, па кога талкате на сонце, вашата облека веднаш ќе се истакне како сосема поинаква, сето тоа без да ја скршите банката. Кликнете Додај во Кошничка сега!.

R

Им се допаѓа и на купувачите