.

.

Женски Обичен Моден Ревер За Печатење Со Долг Ракав Тенок Фит Јакна Со Мало Копче

Женски Обичен Моден Ревер За Печатење Со Долг Ракав Тенок Фит Јакна Со Мало Копче

DEN 239.84
Износ

Женски Обичен Моден Принт Ревер Долг Ракав Тенок Фит Мало Копче јакна опис 1. Специјален дизајн за печатење/спојување 2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни 3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија 4. Многу погоден за секојдневно слободно време, верувам дека ќе ви се допадне! 5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер,5% Тип На Шема На Спандекс : Стил На Печатење : секојдневна, секси Должина : Редовно Вклопување : соодветна Големина Дебелина : Стандарден метод На Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 Женска Јакна ГОЛЕМИНА САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ БИСТА Рамо Ракав Манжетна Должина XL 14 18 44 112см/44.09" 43см/16.93" 63см/24.80" 27см/10.63" 81см/31.89" големина : xl Сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 Биста : 112см/44.09" рамо : 43см/16.93" РАКАВ : 63см/24.80" манжетна : 27см/10.63" должина : 81cm/31.89" големина Шема : Големина : S Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 96cm/37.80" Рамо : 39cm/15.35" ракав : 60cm/23.62" манжетна : 23cm/9.06" Должина : 77cm/30.31"Големина : М Сад : 10 ВЕЛИКА британија : 14 еу : 40 биста : 100см/39.37" рамо : 40см/15.75" Ракав : 61см/24.02" Манжетна : 24см/9.45" должина : 78см/30.71"Големина : Л Сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 106см/41.73" РАМО : 41.5 См/16.34" РАКАВ : 62см/24.41" манжетна : 25.5 см/10.04" Должина : 79 См/31.10"Големина : Xl Сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 биста : 112cm/44.09" Рамо : 43cm/16.93" ракав : 63cm/24.80" Манжетна : 27 CM/10.63" Должина : 81cm/31.89"големина : xxl сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 118cm/46.46" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 64cm/25.20" Манжетна : 28.5 Cm/11.22" должина : 83cm/32.68"големина : Xxxl Сад : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 Еу : 48 Карираните Јакни Од Јакна се направени од лесна и квалитетна ткаенина, повеќе мека за допир и пријатна за носење. Палтото Со Долги Ракави Со Затворање На Копчињата, Лесно Се Облекува Нагоре Или Надолу. Оваа Боја Блок Јакна Јакна Совршен За Секојдневно, Работа, Патување, Одмор, Датира И Други Прилики Во Зима. Карираниот Капут Може Да Одговара Со Фармерки, Хеланки, Здолништа, Блузи, Чизми И Други Парчиња За Различен Трендовски Изглед. Машинско Перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите