.

.

Вогеле Женски Деловни Јакни Ревер Кардиган Јакна Блејзери Со Долги Ракави Канцелариски Блејзер Кадифена Облека Црна XL

Вогеле Женски Деловни Јакни Ревер Кардиган Јакна Блејзери Со Долги Ракави Канцелариски Блејзер Кадифена Облека Црна XL

DEN 551.84
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блејзер, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзер Јакна, Работа Блејзер Тип На Шема : Еднобојна, Кадифена Боја : Зелена, Црна, Вино Црвена (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексно Деколте : Ѓердан Со Ревер : должина на колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Шопинг Карактеристики : 1. 95%Полиестер, 5%Спандекс. Мека ткаенина. Оваа јакна доаѓа со одличен материјал. Мека И Удобна За Носење2. Погоден за секојдневен уличен изглед, деловна облека, стил на работна канцеларија, секојдневно време, секојдневен живот, одмор, одмор и така натаму.3. Еднобојна, тенка фит, лесно поврзана со панталоните, здолништата, хеланките од жан.4. Блејзерот е извонреден и класичен, навистина може да направи да изгледате многу привлечно. Содржина на пакетот : 1 х Женски Блејзер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Секојдневен Отворен Преден Блејзер Костум,Работна Канцеларија Кардиган Јакна Облека. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Основна Јака За Блејзер За Ревер За Жени, Женски Секојдневни Кадифени Блејзерски Јакни Дизајн Со Едно Предно Копче, Отворена Предна Блејзерска Јакна Тенок Фит, Цврста Боја, Долги Ракави,Засечен Ревер и Обложено Рамо, едноставно Блејзер Кој Е Основен и Стилски. Повод-Погоден За Секојдневен, Носење На Работа, Канцеларија, Бизнис, Формален, Паметен Секојдневен, Интервју, Состаноци или Некои Специјални Прилики Во Пролет, Лето, Fall, Зима. Натпревар - Заврши Ти Шик Изглед Со Резервоарот Врвот И Тексас Панталони, или Пар Со Копчето Надолу Кошула и Молив Здолниште За Професионален Ансамбл.

R

Им се допаѓа и на купувачите