.

.

Хуаи Јакни За Жени Жени Дами Ретро Занитвам Патент Бомбер Јакна Обичен Капут Долна Облека Женски Палта Сина 3XL

Хуаи Јакни За Жени Жени Дами Ретро Занитвам Патент Бомбер Јакна Обичен Капут Долна Облека Женски Палта Сина 3XL

DEN 319.84
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = кина (5 XL)Големина Табела : Големина : с БИСТА : 90см/35.4" РАКАВ : 57.5 см/22.6" должина : 48.5 см/19.1" . Големина : М Биста : 94см/37.0 "Ракав : 58см/22.8" Должина : 49.5 см/19.5". Големина : Л Биста : 98см/38,5 "Ракав : 58,5 см/23,0" Должина : 50,5 см/19,9". Големина : XL Биста : 102cm/40.1 " Ракав : 59cm/23.2 Должина : 51.5 cm/20.2". Големина : XXL Биста : 106cm/41.7 "Ракав : 60cm/23.6" Должина : 52cm/20.4". Големина : XXXL Биста : 110cm/43.3 "Ракав : 61cm/24.0" Должина : 53cm/20.8". Големина : XXXXL Биста : 114cm/44.9 "Ракав : 62cm/24.4" Должина : 54cm/21.2". Големина : XXXXXL Биста : 118cm/46.4 "Ракав : 63cm/24.8" Должина : 55cm/21.6 " Жени Дами Ретро Занитвам Патент До Бомбер Јакна Обична Облека За Палто ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново 3.Дизајнот на патент може да ве направи поубави и виталност, 4.Овој лесен, Капут е за оние безгрижни денови! Информации за производот : Сезона : Падобран : Женски Повод : Секојдневен, Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврст Стил : Секојдневен, должина На Ракавот : Целосна Должина : Редовна Хуета : Молив : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 * Функција За Женски Палто : Долг Ракав. Патон : Цврста Боја. Стил На Јака : Поштенски. Забелешка : нашата големина Е азиска големина, ве молиме изберете 1-2 големини поголеми при купување, благодарам. Рачно перење или машинско перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите