.

.

Фатуов Обичен Блејзер За Жени - Есенски И Зимски Денешни Зделки Јакна Печатење Чипка Со Долги Ракави Секојдневен Црвен Кардиган ЗА Жени XL

Фатуов Обичен Блејзер За Жени - Есенски И Зимски Денешни Зделки Јакна Печатење Чипка Со Долги Ракави Секојдневен Црвен Кардиган

DEN 0.67
Износ

Фатуов Обичен Блејзер За Жени - Есенски И Зимски Денешни Зделки Царинење Јакна Печатење Чипка Со Долги Ракави Секојдневен Црвен Кардиган ЗА Жени XL Црни И Петочни Зделки 50% попуст Јасно! Женски Зимски Капут Женски Блејзер Денес Се Занимава Со Премиер Женски Пуфер Јакна За Жени Кожна Јакна Жени Женски Кардигански Џемпери Today 2023 Продажба Денес Клиренс Премиер Женски Јакна Женски Долги Палта Продажба Денес Клиренс Премиер Јакна Жени Долги Блејзер Јакни За Жени Плус Големина Палта За Жени Долги Блејзер Јакни за Жени. Големина Табела : Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Половината : 70см/27.56" Должина : 73см/28.74" Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40" Половината : 75см/29.53" Должина : 75см/29.53" Големина : Л Големина : Големи Сад : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 100СМ/39.37" половината : 80см/31.50" должина : 77см/30.31" големина : xl големина : X-Големи Сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 105см/41.34" половината : 85см/33.46" должина : 79см/31.10" големина : Xxl Големина : Хх-Големи Сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 110см/43.31" половината : 90см/35.43" должина : 81см/31.89". Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. 1.Гроздобер дизајн прави да изгледате толку убаво,секојдневно, модно и различно. 2.Совршен за на отворено, вокација, спорт, дневно фи и ласкање на сите типови на тело. Погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат воumn или зима. 3.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Одлично за шорцеви,Фармерки или хеланки. Информации за производот : Сезона : Aut, Зима Пол : Жени Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Најлон, Тип На Шема На Спандекс : Стил На Цврст Ракав : Редовна Дебелина на Ракавот : Стандардна Должина На Ракавот : Пакетот Со Целосен Ракав вклучува : 1*Женски Капут. дозвола под 10. Одлични подароци за жени. На Продажба. Црн Петок Дозвола. На Дозвола. Забелешка : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.

R

Им се допаѓа и на купувачите