.

.

Јобечо Женски Лежерен Блејзер Јака Со Јака Со Долги Ракави

Јобечо Женски Лежерен Блејзер Јака Со Јака Со Долги Ракави

DEN 1.33
Износ

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Тип На Ставка : Блејзери. Пол : Жени. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Полиестер. Големина : Л/М/С. Боја : Црна. Пакетот Вклучува : . 1* Блејзери. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. Повик. Цврста Боја. Јака За Ревер.

R

Им се допаѓа и на купувачите