.

.

Единствени поволни цени за цвеќиња со цвеќиња со цвеќиња на жени, отворено фронт на сите блејзери

Единствени поволни цени за цвеќиња со цвеќиња со цвеќиња на жени, отворено фронт на сите блејзери

DEN 783.84
Износ

Floralенски цветен измешан лапел отворен фронт, сите блејзери на жените, има цветни шема. Крива на споеви на контурата на страните и ја прикажете отворената форма на предниот дел. Одлично за канцеларија и каузално носење, и професионално и модерно. 100% полиестер. Долги ракави. Целосно наредени. Излезена лапа. Дизајн на отворен фронт. Редовно вклопување. Женски блејзер. Машинско миење ладно. Големина на телото на моделот : Висина 5'6 ", градите 32 1/2", половината 24 3/8 ", колк 34 5/8", тежина 104 фунти. Моделот носи XS. Табела со големина на телото (во инчи) големина - гарнир на градите - гарнир на половината - hip girth - ширина на рамото - 33 25 - 35 1/2 - 14 3/4s - 35 27 - 37 1/2 - 15 1/4 M 37 29 - 39 1/2 - 15 3/4 L - 40 32 - 42 1/2 -16 3/8xl - 43 35 - 45 1/2 - 17.

R

Им се допаѓа и на купувачите