.

.

Бесплатно склопување женски тенок блејзер со двојни гради

Бесплатно склопување женски тенок блејзер со двојни гради

DEN 2.33
Износ

Подигнете го вашето секојдневие со слабиот Free Fember Blazer со двојно гради. Оваа нова моќна јакна е исправна со тренд со полирана силуета со двојно гради и малку подолга. Поставете го со бела мета и тексас или однесете го на следното ниво со нашите координативни панталони за женски култури на женски култури. Исклучиво на. Материјал : 99% памук/1% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : тенок. Тежина : лесна. Должина : 28 ”долга. Јака : јака од изрез. Ракави : Долго. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Двоен до дојка; карирана шема; наредени. Блејзер со двојно гради за жени од слободно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите