.

.

Зашеметени Жени Обични Блејзери Со Копчиња Дозвола Модни Жени Деловна Облека Шевови Со Цврста Боја Карирани Печатени Кардигански Палто Со Долги Ракави Врв Зелена

Зашеметени Жени Обични Блејзери Со Копчиња Дозвола Модни Жени Деловна Облека Шевови Со Цврста Боја Карирани Печатени Кардигански

DEN 575.84
Износ

Модна Женска Деловна Облека Шевови Со Цврста Боја Кариран Печатен Кардиган Палто Со Долги Ракави Карактеристики : изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Многу кул за носење, Нов Изглед. Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Лето : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Јака : V-Вратот.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Женска Облека.Големина Големина.USUKEUBust Sleeve Length SSmall483497cm/38.19"59cm/23.23"75cm/29.53"MMedium61036101cm/39.76"60cm/23.62"76cm/29.92"LLarge81238107cm/42.13"61cm/24.02"77cm/30.31"XLX-Large101440113cm/44.49"62cm/24.41"78cm/30.71"XXLXX-Large121642119cm/46.85"63cm/24.80"79cm/31.10"Size : Големина С. : Мал : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 97cm/38.19"ракав : 59cm/23.23" Должина : 75cm/29.53 " Големина : M Големина. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 101cm/39.76"ракав : 60cm/23.62" Должина : 76cm/29.92 " Големина : L Големина. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 107cm/42.13 "Ракав : 61cm/24.02" Должина : 77cm/30.31 " Големина : XL Големина. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 113cm/44.49"ракав : 62cm/24.41" Должина : 78cm/30.71 " Големина : XXL Големина. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 119cm/46.85"Ракав : 63cm/24.80" Должина : 79cm/31.10 " Мека И лесна растеглива ткаенина ја прави дише и удобна. Основни и елегантни, задолжителни гардероби, совршени за секојдневните најважни работи. Дизајн-Основна Шал Јака Блејзер Јакна За Жени, Жени Обични Блејзер Јакни Дизајн Со Едно Предно Копче, Отворена Предна Блејзер Јакна Тенок Фит, Цврста Боја, Долги Ракави,Засечен Ревер и Обложено Рамо, едноставно Блејзер Кој Е Основен и Стилски. Повод-Погоден За Секојдневен Уличен Изглед, Секојдневен, Носење На Работа, Канцеларија, Бизнис, Свечен, Паметен Секојдневен, Интервју, Состаноци или Некои Специјални Прилики Во Пролет, Лето, Fall, Зима. Натпревар - Заврши Ти Шик Изглед Со Резервоарот Врвот И Тексас Панталони, или Пар Со Копчето Надолу Кошула и Молив Здолниште За Професионален Ансамбл. Внимание - можете да користите железо или пароброд за да ги извадите брчките,доколку блејзерот се збрчка.Рачно Перење Или Машинско Перење, Препорачувајте Со Вреќа За Перење, Не Избелувајте,Закачувајте Или Исушете Ја Линијата.

R

Им се допаѓа и на купувачите